همه دسته بندی ها

صفحه اصلی>درباره‌ ما>ابداع

ابداع

نمایه تحقیق و توسعه

ارقام ساده نشان دهنده تعهد اختصاصی و ویژه ما به تحقیق و توسعه (R&D) در Huanda است.

تحقیق و توسعه در HUANDA

کارکنان تحقیق و توسعه20
کارمندان تحقیق و توسعه با مدرک کارشناسی ارشد یا بالاتر7
پروژه های تحقیق و توسعه40
نسبت تحقیق و توسعه / درآمد (2022)٪۱۰۰
میانگین تعداد محصولات جدید یا بهبود یافته سالانه توسعه یافته است3
تعداد درخواست های ثبت اختراع جدید (2022)3
تعداد اختراعات ثبت شده تا سال 202218
علامت تجاری ثبت شده1


Huanda از زمان آغاز به کار خود با به خدمت گرفتن دانشمندان و مهندسان با استعداد (از جمله یکی از فارغ التحصیلان دانشگاه استنفورد در ایالات متحده)، ایجاد ظرفیت آزمایشگاهی و تاسیسات آزمایشی، و تامین امنیت و صرف حداقل 5 درصد درآمد، اهمیت استراتژیک و تاکید زیادی بر تحقیق و توسعه داشته است. در تحقیق و توسعه سالانه

در سال 2022، تیم تحقیق و توسعه ما روی 5 پروژه در زمینه گوگردزدایی خوب، تصفیه گاز و کاتالیزورهای پیل سوختی PEM کار کرد و موفق به توسعه و تجاری سازی 2 محصول جدید شد.

ما نوآوری را در اولویت قرار می دهیم و معتقدیم که تحقیق و توسعه می تواند نوآوری را ایجاد کند که موفقیت آینده ما را تضمین می کند و در ازای آن، می توانیم به بهترین وجه به مشتریان خود خدمت کنیم و به آنها در دستیابی به اهدافشان کمک کنیم.

مرکز تحقیق و توسعه

مرکز تحقیقات شرکت ما تقریباً 800 متر مربع فضای تحقیقاتی و اداری را در بر می گیرد. این مرکز با توسعه کارآمدترین و موثرترین محصولات و اجرای رویه های کنترل و تضمین کیفیت ما به کسب و کار ما کمک می کند. همچنین به واحدهای تولیدی ما در کاهش هزینه های ساخت با بهینه سازی عملکرد تجهیزات تولیدی مختلف کمک می کند.

دسته بندی های داغ